Як вибрати і купити підсилювач мобільного зв’язку GSM в Києві


Мобільний зв’язок GSM є одним з найпоширеніших стандартів стільникового зв’язку у світі. Він дозволяє передавати голосові дані, SMS, MMS і інтернет-трафік за радіочастотами 900 МГц і 1800 МГц. В Україні GSM-зв’язок надають три основні оператори: Київстар, Vodafone і Lifecell.


Однак, попри широке покриття, якість GSM-зв’язку може суттєво знижуватися в деяких місцях, наприклад, в підвалах, ліфтах, тунелях, захисних спорудах, залізобетонних будівлях і т.д. Це може призводити до зникнення сигналу, поганого прийняття, збоїв в розмовах, повільної швидкості інтернету і підвищеної витрати батареї телефону.


Для розв'язання цієї проблеми можна використовувати спеціальний пристрій, який називається підсилювачем мобільного зв’язку GSM на сайті https://sat-sokol777tv.com.ua/. Цей пристрій складається з зовнішньої антени, внутрішньої антени та підсилювача сигналу. Зовнішня антена вловлює слабкий сигнал від базової станції оператора і передає його підсилювачу. Підсилювач підсилює сигнал і передає його внутрішній антені. Внутрішня антена поширює підсилений сигнал всередині приміщення, забезпечуючи хорошу якість зв’язку для всіх мобільних пристроїв.


Як вибрати і купити підсилювач мобільного зв’язку GSM в Києві

Купити підсилювач мобільного зв’язку


Усилитель мобильной связи GSM можуть бути різних типів, залежно від діапазону частот, потужності, зони покриття, кількості одночасних користувачів і інших параметрів. При виборі підсилювача потрібно враховувати наступні фактори:


Сумісність з оператором. Підсилювач повинен підтримувати ті ж частоти, що й оператор, з яким ви хочете покращити зв’язок. В Україні оператори працюють в діапазонах GSM-900 і GSM-1800, тому потрібно вибирати підсилювачі, які підтримують ці діапазони. Якщо ви хочете підсилити сигнал декількох операторів одночасно, то вам потрібен універсальний або багатодіапазонний підсилювач.


Потужність і зона покриття. Потужність підсилювача визначає, наскільки сильно він може підсилити сигнал і яку площу він може покрити. Потужність вимірюється в децибелах (дБ) або децибел-міліватах (дБм). Чим вище потужність, тим більше зона покриття. Однак, потужність також залежить від якості зовнішнього сигналу і типу антен. Якщо зовнішній сигнал занадто слабкий або антени занадто маленькі, то потужність підсилювача не зможе повністю розкритися. Тому, при виборі підсилювача потрібно орієнтуватися на реальну зону покриття, яку він може забезпечити в конкретних умовах. Зазвичай, виробники вказують зону покриття у квадратних метрах (м2) або кубічних метрах (м3). Зона покриття також залежить від кількості перешкод всередині приміщення, таких як стіни, стелі, двері й т.д. Чим більше перешкод, тим менше зона покриття.


Кількість одночасних користувачів. Підсилювач повинен бути здатний обслуговувати всіх користувачів, які знаходяться в зоні його покриття. Якщо користувачів занадто багато, то підсилювач може не впоратися з навантаженням і якість зв’язку може погіршитися. Тому, при виборі підсилювача потрібно враховувати, скільки людей буде користуватися мобільним зв’язком в приміщенні. Зазвичай, виробники вказують максимальну кількість одночасних користувачів, яке може обслуговувати підсилювач.


Додаткові функції. Підсилювач може мати різні додаткові функції, які можуть підвищити його ефективність і зручність використання. Наприклад, підсилювач може мати:


• LCD-дисплей, який показує рівень вхідного і вихідного сигналу, частоту, потужність, температуру та інші параметри.


• Автоматичне регулювання підсилення, яка підлаштовує потужність підсилювача залежно від якості зовнішнього сигналу і кількості користувачів, щоб уникнути перевантаження і самозбудження.


• Захист від перегріву, яка відключає підсилювач, якщо його температура перевищує допустимий ліміт, щоб запобігти пошкодженню пристрою.


• Режим енергоощадження, який знижує потужність підсилювача, якщо в зоні покриття немає активних користувачів, щоб заощадити електроенергію.


В Києві можна купити підсилювач мобільного зв’язку GSM в різних магазинах, інтернет-магазинах і сервісних центрах. Ціни на підсилювачі можуть варіюватися від декількох сотень до декількох тисяч гривень, залежно від типу, потужності, зони покриття, кількості користувачів і додаткових функцій підсилювача. Наприклад, в інтернет-магазині sokol777 можна знайти підсилювачі зв’язку GSM від 555 до 10 000 гривень. При покупці підсилювача важливо звернути увагу на гарантію, сертифікати, відгуки та рейтинги продавця і виробника.


Крім того, для встановлення і налаштування підсилювача мобільного зв’язку GSM можна звернутися до професійних фахівців, які мають досвід і кваліфікацію в галузі підсилення мобільного зв’язку GSM. Вони можуть підібрати оптимальний підсилювач для ваших потреб, встановити його в потрібному місці, налаштувати його параметри й перевірити його роботу. Також вони можуть дати вам гарантію на підсилювач і його обслуговування. Для того, щоб знайти таких фахівців, ви можете звернутися до продавця підсилювача, пошукати в інтернеті або за рекомендацією знайомих. Вартість послуг професіоналів може залежати від складності встановлення, відстані, термінів і інших факторів.


Самостійно, якщо ви маєте достатні знання і навички в галузі підсилення мобільного зв’язку GSM. В цьому випадку вам потрібно буде самому вибрати підсилювач, купити його і всі необхідні компоненти, такі як антени, кабелі, роз’єми й т.д. Також вам потрібно буде самому визначити місце встановлення зовнішньої та внутрішньої антен, прокласти кабелі, під'єднати підсилювач до живлення і налаштувати його параметри. Для того, щоб зробити це правильно, вам потрібно буде дотримуватися інструкції з встановлення, яка зазвичай додається до підсилювача, або подивитися відеоуроки в інтернеті. Самостійне встановлення підсилювача може бути більш економічною, але також більш ризикованою, тому, що ви можете припуститися помилки, пошкодити підсилювач або порушити правила безпеки.


На закінчення, підсилювач мобільного зв’язку GSM - це корисний пристрій, який може значно покращити якість зв’язку в тих місцях, де вона погано ловить. При виборі та покупці підсилювача потрібно враховувати різні фактори, такі як сумісність з оператором, потужність, зона покриття, кількість користувачів і додаткові функції. При встановленні й налаштуванні підсилювача можна звернутися до професійних фахівців або зробити це самостійно, залежно від вашого бюджету, часу і рівня підготовки. Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам зробити правильний вибір і насолоджуватися хорошим зв’язком.


  • Дата: 17-02-2024, 19:22

Предыдущие статьи сайта:

Понравилась статья? Ставь лайки, рассказывай друзьям!Отзывы о статье: Як вибрати і купити підсилювач мобільного зв’язку GSM в Києві

Технологии, секреты и фишки Apple: Iphone, iPad, iPod