Мобільний додаток для замовлення квитків Укрзалізниці


Укрзалізниця є одним з найбільших перевізників пасажирів в Україні, який обслуговує близько 400 мільйонів пасажирів на рік. Для зручності своїх клієнтів, був запущений мобільний додаток укрзалізниці для замовлення квитків на потяги онлайн. Цей додаток має свої переваги та недоліки, які будуть розглянуті в цій статті. Але для чого він взагалі потрібен?


Скачати мобільний додаток Укрзалізниці


Мобільний додаток для замовлення квитків Укрзалізниці

Мобільний додаток для замовлення квитків Укрзалізниці потрібен для того, щоб поліпшити якість обслуговування пасажирів, збільшити їх задоволення та лояльність, а також оптимізувати роботу самої Укрзалізниці. Ось деякі причини, чому цей додаток є корисним та необхідним:


• Мобільний додаток відповідає сучасним тенденціям та очікуванням споживачів, які все більше використовують смартфони та інтернет для здійснення різних операцій, включаючи покупку квитків. За даними дослідження, 76% українців використовують смартфони, а 67% мають доступ до інтернету. Тому мобільний додаток є зручним та доступним каналом комунікації та продажу для Укрзалізниці та її пасажирів.


• Мобільний додаток дозволяє пасажирам економити свій час та гроші, оскільки вони не потребують відвідувати каси, стояти в чергах, платити додаткові комісії або друковати паперові квитки. За допомогою додатку вони можуть швидко та легко знайти, замовити, оплатити та показати квиток на екрані свого смартфона. Також вони можуть отримувати актуальну інформацію про рейси, наявність місць, ціни, розклади, номери колій та інше.


• Мобільний додаток підвищує задоволення та лояльність пасажирів, оскільки він надає їм більше контролю, вибору, гнучкості та комфорту. Пасажири можуть самостійно планувати свою подорож, змінювати або повертати квитки, отримувати автоматичні нагадування про час відправлення, відстежувати рух потягів на карті, зв'язуватися з технічною підтримкою та інше. Також вони можуть бути впевнені в безпеці своїх особистих даних та оплати, оскільки додаток використовує сучасні технології захисту.


• Мобільний додаток допомагає Укрзалізниці оптимізувати свою роботу, зменшити витрати, підвищити продуктивність та конкурентоспроможність. Завдяки додатку Укрзалізниця може збільшити обсяг продажу квитків, зменшити навантаження на каси, покращити аналіз даних про попит, пропозицію та поведінку пасажирів, а також підвищити свій імідж сучасного та інноваційного перевізника.


За даними сайту Укрзалізниці, є 9 прямих поїздів, які курсують між Києвом та Львовом щодня. Їх номери, час відправлення та прибуття, тривалість подорожі та типи вагонів наведені в таблиці нижче:


Мобільний додаток для замовлення квитків Укрзалізниці

На сайті proizd.ua/app, ви можете купити квитки на ці поїзди онлайн за допомогою мобільного додатку або веб-сайту. Ви також можете переглянути детальну інформацію про кожен поїзд, таку як маршрут, зупинки, ціни, наявність місць та інше.


Висновок


Мобільний додаток для замовлення квитків Укрзалізниці є не тільки зручним та функціональним інструментом для пасажирів, але й необхідним та корисним для самої Укрзалізниці. Цей додаток відповідає сучасним тенденціям та очікуванням споживачів, дозволяє економити час та гроші, підвищує задоволення та лояльність, а також оптимізує роботу перевізника. Однак додаток також має деякі недоліки, які потребують усунення та вдосконалення. Укрзалізниця повинна прислухатися до відгуків та побажань своїх клієнтів, а також використовувати новітні технології, щоб зробити свій додаток більш надійним, функціональним та зручним.


  • Дата: 7-01-2024, 16:28

Предыдущие статьи сайта:

Понравилась статья? Ставь лайки, рассказывай друзьям!Отзывы о статье: Мобільний додаток для замовлення квитків Укрзалізниці

Технологии, секреты и фишки Apple: Iphone, iPad, iPod